FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące usług Łącki Security. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, napisz do nas.

Najczęściej
zadawane pytania

Nasza firma świadczy usługi w całej Polsce. występujemy w większości większych miastach naszej pięknej ojczyzny, ale w mniejszych miejscowościach też świadczymy swoje profesjonalne usługi.

Posiadamy koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia w formie bezpośredniej ochrony ciała. Posiadamy również polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej wykonawców usług handlowych i ochrony osobistej.

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie ze względu na różnorodną skalę i charakter sprawy. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu. [link do Kontakt]

Oczywiście wszystko zależy od specyfikacji i procedur jakie musi spełnić dany pracownik ochrony lub dozoru na obiekcie.
Nasza kadr pracownicza jest odpowiednio przeszkolona i dobrana do zdań które są stawiane przed naszą Agencją ochrony.

Okres przygotowania do objęcia obiektu ochroną to zwykle około 2 tygodni, jednak czas ten może się różnić w zależności od skali i wielkości obiektu. Czas ten wykorzystujemy na zaplanowanie działań, dobór odpowiednich agentów ochrony, umundurowanie załogi i zgromadzenie niezbędnego sprzętu.

0
Wykonanych zleceń
0
Stałych klientów
0
Pracowników ochrony
0 %
Zadowolonych klientów

Opinie klientów